®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Distribuiţi | 

Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Temesvar

MesajSubiect: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Dum Sept 05, 2010 1:41 am

Vedem in jurul nostru ca tot mai multe persoane apeleaza la operatii estetice pentru a se infrumuseta . Ma refer aici doar la acele persoane care vor sa fie mai frumoase nu la cele care sunt nevoite sa faca aceste operatii . Voi ati apela la astfel de schimbari daca ati avea posibilitatea ?
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 37
Localizare : teleorman

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Lun Sept 06, 2010 2:24 pm

daca nu sunt nevoita sa o fac si o fac din mofturi sau ca asa este la moda chiar nu mi-as face
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic

feminin Puncte : 591
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Lun Sept 06, 2010 9:29 pm

nu pentru ca pe termin lung dauneaza apoi la sani nu am nevoie laugh
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic

feminin Puncte : 1002
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 36
Localizare : zimnicea

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Mar Sept 07, 2010 1:49 am

categoric- nu!
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic

feminin Puncte : 638
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Joi Sept 09, 2010 8:36 am

Daca as avea bani si nu as avea ce face cu ei, daca as fi inconjurata de cei mai buni doctori din lume si m-as plictisi, adica nu as avea un scop in viata, poate ca m-ar interesa sa fac unele schimbari (cine poate sti?!?).

Vedeti voi, cea mai importanta treapta pe calea maturizarii este sa te apreciezi asa cum ai fost lasata de Providenta si sa nu incerci sa schimbi creatia Celui de Sus. Scopul nostru aici este sa ne fim noua de folos incercand sa-i ajutam pe altii, nu sa schimbam ordinea firii. Incercand o schimbare drastica gen implanturi cu silicon sa zicem, nu am face decat sa antrenam, in timp, anumite dereglari interne energetice si nu numai si am scurta vizita in aceasta lume, adica am interveni in planurile lui Dumnezeu si nu sunt o persoana bisericoasa, dar am anumite principii si convingeri.

Indiferent ce ai schimba, genetic tot aceleasi informatii le transmiti. oops
Sus In jos
Clau
Admin
Admin

feminin Puncte : 298
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Joi Sept 23, 2010 5:51 pm

EU una as apela la chirurgia plastiaca pentru a-mi mari sanii...pentru ca ma simt uper complexata ca nu am sanii mai mari...incerc sa ascund defectul asta cu tot felul de trucuri dar uneori nu merge...daca trebuie sa ma duc la un eveniment importnat nu ma pot imbraca cu o rochie sau ceva...putin decoltat ca altfel sar vedea sutienul plin de burete...ma simt jenata si fata de sotul meu... si as apela sami maresc sanii chiar dca el zice ca lui ii place asa...ca daca nu i placea nu mai faceam un copill....dar nu stiu ce sa zic..

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare..
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Joi Sept 23, 2010 8:39 pm

parerea mea e ca nu trebuie sa te simti complexata. daca sotul tau te iubeste , te place oricum. si mai bine sani mici si frumosi decat mari si lasati. arata oribil.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
http://ladys-cosmetica.blogspot.com/
Sus In jos
http://femeia-moderna.forumz.ro
Clau
Admin
Admin

feminin Puncte : 298
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Joi Sept 23, 2010 8:40 pm

da.. ai dreptate dar ce sai faci doar esti femeie..cand iti intra ceva in cap greu mai scoti

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare..
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Joi Sept 23, 2010 9:01 pm

da asta cam asa e. dar e pacat sa te vezi cu alti ochi doar din cauza unui complex.

http://ladys-cosmetica.blogspot.com/
Sus In jos
http://femeia-moderna.forumz.ro
Gianina
Moderator
Moderator

feminin Puncte : 688
Data nasterii : 11/08/1979
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 39
Localizare : Vulcana Pandele
Stare de spirit : Foarte buna

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Dum Oct 31, 2010 2:49 am

Clau si eu ma gandeam ca am sanii prea mici dar n-as recurge la operatii mai ales ca am aflat chiar de curand ca siliconul acela se dizova prin corp...asa ca...Doamne fereste....mai bine ma intretin altfel,natural...
Sus In jos
gabi_kiana
Membru nou
Membru nou

feminin Puncte : 48
Data nasterii : 18/10/1981
Data de inscriere : 27/10/2010
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Lun Noi 01, 2010 7:24 pm

Categoric da, tot implant mamar.
Sus In jos
maria_tecuceanca
Membru nou
Membru nou

feminin Puncte : 53
Data nasterii : 30/10/1980
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 38
Localizare : Tecuci

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Dum Noi 07, 2010 8:37 pm

prefer naturaletea si nu cred ca operatiile estetice sunt necesare daca nu sunt facute din motive de sanatate.este bine sa ne pretuim corpul si sa ne ingrijim sanatatea
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   

Sus In jos

Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Totul despre moda si frumusete :: Arta de a fi femeie!-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit